MIEKO Zincir Aksesuarları San. Tic. Ltd. Şti.

MIEKO Teknoloji Ürünleri 20 yıldır sizlere üstün hizmetleri, gelişen teknoloji ile paralel olarak artan hizmet beklentisini karşılayarak ve her geçen gün gelişmeye devam ederek hizmetlerini sunmaktadır. Sektöre 5 yıl önce, 2019 yılında ilk perakende mağaza açılışı ile başlayıp 2020 yılında ikinci perakende mağazasının açılışı ile devam ederek, 2020 yılında da toptan satışa başlayan şirketimiz 2019 yılından bu yana “Mieko Zincir Aksesuarları” adı altında çalışmalarına devam etmektedir. Çin, Hong Kong, Dubai Almanya ve Singapur gibi ülkelerden ithal edilen cep telefonu ve tablet pc grubunda zincir mağazalar, e ticaret, Avm ve çeyiz mağazaları ve bayi ağına tedarik hizmeti sağlamaktadır.

Mieko Zincir Aksesuarları

Mieko Zincir Aksesuarları olarak, ülke çapında yaklaşık 2.500 adet bayi portföyüne toptan gsm ve ekosistem ürünlerinin tedariğini sağlamaktadır.

Kültürümüz

Mi takipçileri, tüm süreçlerimize önderlik etmektedir. Aslında, bir çok Xiaomi çalışanı, ekibimize katılmadan önceleri de Mi takipçileriydiler.

Bir ekip olarak, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini yaratmak için ürünlerimizi sürekli olarak geliştirip geliştirerek aynı amansız mükemmellik arayışını paylaşıyoruz.

Aynı zamanda yeni fikirleri denemekten ve sınırlarımızı zorlamaktan da korkmuyoruz. Yeniliğe olan inancımız ve kararlılığımız, Mi takipçilerinin destekleri ile birlikte, kusursuz Mi ürünlerinin arkasındaki itici gücü oluşturuyor.