İADE VE TESLİMAT KOŞULLARI

 1. Siparişiniz %100 sigorta ve kasko güvencesi ile 5-10 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0539 389 11 37 Mieko.com.tr Müşteri hizmetleri ekibinden bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.

  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.

 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için size en yakin servis ekipleri sizinle irtibata geçip kurulum veya montaj işlemini gerçekleştireceklerdir. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli cepbilek.com tarafından karşılanır.
 7. Yurtdışı gönderim bölgeleri olarak sadece Orta Doğu ve Sınırlandırılmış Avrupa Ülkeleri kapsanmakta olup detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:
 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (16:30 ‘dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Müşteri Çağrı Merkezi: 0539 389 11 37